öntapadó maszkoló szalag porszórásnál
Anto-Tape KBAB, KBST
200 °C
max
Példa a megrendeléshez: KBAB 50 szélesség: 50 mm KBST 25 szélesség: 25 mm Vágógépünkön a kívánt szélességet le tudjuk vágni, minimalis rendelhető szélesség: 3 mm
Maradékmentesen eltávolítható Hőállóság: max. 200°C Szín: kék
KBAB: vékonyabb a KBPE típusnál, ezért könnyebben simul a kitakarni kívánt felülethez, a felhasználási területük azonban minden más tekintetben megegyezik. KBST: erősebben tapad a KBAB típusnál (a tekercsek hossza és a szalag vékonysága mindkettőnél azonos, ragasztóból azonban több került a KBST-re). Megfelelően simulékony az éleken történő felragasztáshoz, így alkalmazható durva felületen és merítéses festési eljárásoknál is.
Kétrétegű festésnél festési próba szükséges!
öntapadó maszkoló szalag porszórásnál
Anto-Tape KBAB, KBST
Maradékmentesen eltávolítható Hőállóság: max. 200°C Szín: kék
Kétrétegű festésnél festési próba szükséges!
KBAB : Hőállóság: max. 200°C KBST : Hőállóság: max. 200°C
200 °C