Az Antos-N Kft-t 2000-ben alapítottuk Budapesten. Kezdetben főleg a tanácsadás jellemezte a céget. Az idő múlásával kifejlődött az ipari festéstechnikában alkalmazott maszkoló elemek és gyártmányok kereskedelmének és gyártásának mai profilja.
Megrendelőinknek a felületkezelési technikában használatos speciális eszközöket szállítjuk.
Termékpalettánkban különböző anyagokból készült eszközök találhatók felületek, furatok, tengelyek és stiftek maszkolására.A lefestendő darabok felfüggesztésére festő kampókat és speciális függesztő elemeket forgalmazunk. A festési eljárás minőségbiztosításához és a kész gyártmány csomagolásához is kínálunk különböző eszközöket.
Minden területen sokéves tapasztalattal rendelkezünk.
Rövid szállítási határidőt tudunk biztosítani. Az esetek többségében még a megrendelés napján el tudjuk küldeni a megrendelt termékeket futárral, mivel maszkoló szalagjainkat mi vágjuk a kívánt szélességre, és szoros kooperációban vagyunk a kampó szállítókkal, valamint nagy raktárkészlettel rendelkezünk.
Kínálatunkban megtalálhatóak:
Rögzítőelemek
Maszkoló szalagok
Maszkoló segédanyagok
Festő tartozékok
Várjuk megkeresését!
Telefon:

06-1/402-0750
Email: info@antos-n.hu
Cím:

1173 Budapest, Balassagyarmat u. 10.
Rólunk
Minden területen sokéves tapasztalattal rendelkezünk.
Kínálatunkban megtalálhatóak:
Rögzítőelemek
Maszkoló szalagok
Maszkoló segédanyagok
Festő tartozékok
Várjuk megkeresését!
Telefon:

06-1/402-0750
Email: info@antos-n.hu
Cím:

1173 Budapest, Balassagyarmat u. 10.
Rólunk